Dla influencerów

Dla blogerów i influencerów z branży sportowej

Zdobywaj nowych fanów będąc częścią platformy SportyFor - za darmo!

Piszesz lub vlogujesz o tematyce sportowej, turystycznej bądź fit? Jesteś blogerem/ką, influencerem/ką, vlogerem/ką, etc?

Zostań częścią platformy Sportyfor i promuj siebie oraz swojego bloga lub profil na serwisach społecznościowych, przed dużą i sprofilowaną społecznością. Kieruj swój komunikat do osób uprawiających różne dyscypliny sportowe amatorsko, okazjonalnie czy zawodowo, a które skupione są w serwisie SportyFor.

Co zyskujesz na darmowej współpracy z nami?

ZWIĘKSZASZ WIDOCZNOŚĆ
SWOJEJ MARKI OSOBISTEJ

Skorzystaj z szerokiej możliwości prezentacji swojej osoby. Do dyspozycji dostajesz rozbudowaną wizytówkę blogera, możliwość prezentacji Ciebie, Twojej oferty współpracy z markami sportowymi, zamieszczenia wszelkich danych kontaktowych do Ciebie, a także możliwość publikacji fachowych artykułów z Twojej branży, które wzmocnią Twój wizerunek jako ekspreta.

Zyskaj dodatkowe wsparcie pozycjonowania. Link z zaufanego i tematycznie powiązanego z tematyką Twojego bloga, jakim jest serwis SportyFor, prowadzący do Twojej strony internetowej lub profilu, wzmocni efekty jej pozycjonowania.

Ułatw zlokalizowanie miasta, dzielnicy, miejsca, dokładnego adresu czy klubu sportowego w którym działasz, przez potencjalnych klientów z Twojej okolicy.

ZYSKUJESZ DOSTĘP DO
SPROFILOWANYCH ODBIORCÓW

Dołączając do SportyFor automatycznie docierasz do tysięcy sprofilowanych użytkowników szukających treści dokładnie takich, jakie tworzysz. W tej grupie znajdują się zarówno ludzie uprawiający sport jak i kluby sportowe oraz producenci i sklepy sportowe.

Zwiększ wiarygodność swojego profilu czy marki osobistej i wzmocnij działania Public Relations poprzez obecność Twojej osoby, w gronie popularnych i cenionych marek oraz sklepów sportowych, turystycznych czy life style'owych.

Wesprzyj działania marketingowe i promocyjne jakie prowadzisz, wykorzystując viral'owy potencjał Lookbook'ów, które tworzą i którymi dzielą się użytkownicy SportyFor. Lookbook'i z produktami sugerowanymi przez Ciebie, np. w eksprerckim artykule, mogą być później komentowane, opiniowane i udostępniane na serwisach społecznościowych.

ODNOTOWUJESZ WZROST
POPULARNOŚCI TWOJEJ OSOBY

Zyskaj cenny, dodatkowy ruch do Twojej strony www od ściśle stargetowanej grupy odbiorców i zwiększ tym samym ilość potencjalnych lead'ów.

Eksponuj artykuły sportowe, jakie poruszasz, w SportyFor i zyskaj dodatkową przestrzeń promocyjną na realizowanie Twojego biznesu. Otwórz nowym, potencjalnym odbiorcom, kolejny kanał dotarcia do Twojego bloga czy profilu.

Wykorzystaj potencjał linku kierującego bezpośrednio do Twojej strony www, znajdującego się na Twojej wizytówce w katalogu specjalistów SportyFor. Ruch na Twojej stronie www czy blogu zanotuje zauważalne wzrosty.

Masz pomysły na niestandardowe formy promocji z wykorzystaniem narzędzi dostępnych
w serwisie SportyFor? Napisz do nas - jesteśmy otwarci na propozycje.

Jak to działa?

Jeśli:
  • Tematyka jaką się zajmujesz, mieści się w szeroko rozumianej branży sportowo-turystyczno-outdoorowo-life style'owej
  • Działasz legalnie i dbasz o bezpieczeństwo Twoich odbiorców, udostępniasz dane kontaktowe oraz regulamin na swojej stronie lub blogu
Wystarczy, że:
  • Zarejestrujesz darmowe konto w serwisie SportyFor.pl i prześlesz nam (e-mailowo, telefonicznie, przez formularz kontaktowy) informację że jesteś blogerem/ką
  • My ustawimy Twój status jako Influencera i uzupełnisz wszystkie niezbędne informacje na Twojej wizytówce