Dla sklepów

Dla producentów, dla sklepów

Zdobywaj nowych klientów będąc częścią platformy SportyFor - 3 miesięce za darmo!

Jesteś producentem produktów z branży sportowej, turystycznej bądź fit? Prowadzisz sklep lifestyle’owo-sportowy lub turystyczno outdoor'owy?

Zostań częścią platformy Sportyfor i promuj swoją markę oraz oferowane przez siebie produkty przed dużą i sprofilowaną społecznością. Kieruj swój komunikat i swoją ofertę do osób uprawiających różne dyscypliny sportowe amatorsko, okazjonalnie czy zawodowo, a które skupione są w serwisie SportyFor.

Co zyskujesz ze współpracy z nami?

ZWIĘKSZASZ WIDOCZNOŚĆ
SWOJEJ MARKI

Skorzystaj z szerokiej możliwości prezentacji swojej firmy. Do dyspozycji dostajesz rozbudowaną wizytówkę sklepu, która może być dodatkowo premiowana w wynikach wyszukiwana w naszym portalu, możliwość prezentacji całej lub części oferty w katalogu produktów SportyFor, opcję grupowania produktów w atrakcyjnych Lookbook'ach, a także możliwość publikacji eksperckich artykułów z Twojej branży.

Wykorzystaj także możliwość promocji Twojej marki, firmy, produktów w formie kampanii bannerowej w naszym serwisie, w cyklicznie wysyłanym newsletterze SportyFor, w formie indywidualnego mailingu a także opcję dodatkowej promocji w naszych serwisach społecznościowych.

Ułatw zlokalizowanie Twojego sklepu stacjonarnego przez potencjalnych klientów z Twojej okolicy.

UZYSKUJESZ DOSTĘP DO
SPROFILOWANYCH ODBIORCÓW

Dołączając do SportyFor automatycznie docierasz do tysięcy sprofilowanych użytkowników szukających oferty dokładnie takiej, jak Twoja. W tej grupie znajdują się zarówno ludzie uprawiający sport jak i trenerzy osobiści a także kluby sportowe.

Zwiększ wiarygodność swojego biznesu i wzmocnij działania Public Relations poprzez obecność Twojej marki i produktów, które tworzysz, w gronie innych popularnych i cenionych marek oraz sklepów sportowych, turystycznych czy life style'owych.

Wesprzyj działania marketingowe i promocyjne swojej marki, wykorzystując viral'owy potencjał Lookbook'ów, które tworzą i którymi dzielą się użytkownicy SportyFor. Lookbook'i z Twoimi produktami mogą być później komentowane, opiniowane i udostępniane na serwisach społecznościowych.

ODNOTOWUJESZ WZROST
SPRZEDAŻY PRODUKTÓW/USŁUG

Zyskaj cenny, dodatkowy ruch do Twojego sklepu od ściśle stargetowanej grupy odbiorców i zwiększ tym samym ilość potencjalnych lead'ów.

Eksponuj całą swoją ofertę produktową w katalogu produktów sportowych SportyFor i zyskaj dodatkową przestrzeń promocyjno-handlową na realizowanie Twojego biznesu. Otwórz nowym, potencjalnym klientom, kolejny kanał dotarcia do Twojej oferty.

Wykorzystaj potencjał linków kierujących bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego, znajdujących się przy każdym pojedynczym produkcie, który zamieścisz w katalogu SportyFor. Ruch i sprzedaż w Twoim sklepie zanotuje zauważalne wzrosty.

Masz pomysły na niestandardowe formy promocji z wykorzystaniem narzędzi dostępnych
w serwisie SportyFor? Napisz do nas - jesteśmy otwarci na propozycje.

Jak to działa?

Jeśli:
  • Oferta Twojego sklepu mieści się w szeroko rozumianej branży sportowo-turystyczno-outdoorowo-life style'owej
  • Masz możliwość wygenerowania pliku XML z ofertą w formacie Ceneo. Jeśli posiadasz inny format - napisz - pomożemy
  • Działasz legalnie i dbasz o bezpieczeństwo Twoich klientów, udostępniasz dane kontaktowe oraz regulamin na swojej stronie
Wystarczy, że:
  • Skontaktujesz się z nami e-mailowo lub telefonicznie i przedstawisz swoje cele i potrzeby (sprzedaż, promocja, kampania)
  • Zapoznasz się ze szczegółową ofertą współpracy i warunkami finansowymi jakie Tobie zaproponujemy oraz wyrazisz na nie zgodę
  • Wyślesz nam plik XML z Twoją ofertą - w razie problemów - służymy pomocą