Dla specjalistów

Dla specjalistów z branży sportowej

Zdobywaj nowych klientów będąc częścią platformy SportyFor - za darmo!

Świadczysz specjalistyczne usługi z branży sportowej, turystycznej bądź fit? Jesteś trenerem osobistym, masażystą, dietetykiem, coach'em, etc?

Zostań częścią platformy Sportyfor i promuj siebie oraz oferowane przez siebie usługi przed dużą i sprofilowaną społecznością. Kieruj swój komunikat i swoją ofertę do osób uprawiających różne dyscypliny sportowe amatorsko, okazjonalnie czy zawodowo, a którzy skupieni są w serwisie SportyFor.

Co zyskujesz na darmowej współpracy z nami?

ZWIĘKSZASZ WIDOCZNOŚĆ
SWOJEJ MARKI OSOBISTEJ

Skorzystaj z szerokiej możliwości prezentacji swojej osoby. Do dyspozycji dostajesz rozbudowaną wizytówkę specjalisty, możliwość prezentacji Ciebie, Twojej oferty, zamieszczenia wszelkich danych kontaktowych do Ciebie, a także możliwość publikacji eksperckich artykułów z Twojej branży, które wzmocnią Twój wizerunek jako ekspreta.

Zyskaj dodatkowe wsparcie pozycjonowania. Link z zaufanego i tematycznie powiązanego z Twoją ofertą źródła, jakim jest serwis SportyFor, prowadzący do Twojej strony internetowej, wzmocni efekty jej pozycjonowania.

Ułatw zlokalizowanie miasta, dzielnicy, miejsca, dokładnego adresu czy klubu sportowego w którym działasz, przez potencjalnych klientów z Twojej okolicy.

ZYSKUJESZ DOSTĘP DO
SPROFILOWANYCH ODBIORCÓW

Dołączając do SportyFor, automatycznie docierasz do tysięcy sprofilowanych użytkowników szukających oferty dokładnie takiej jak Twoja. W tej grupie znajdują się zarówno ludzie uprawiający sport jak i kluby sportowe oraz producenci i sklepy sportowe.

Zwiększ wiarygodność swojego biznesu i wzmocnij działania Public Relations poprzez obecność Twojej osoby i usług, które świadczysz, w gronie innych popularnych i cenionych marek oraz sklepów sportowych, turystycznych czy life style'owych.

Wesprzyj działania marketingowe i promocyjne jakie prowadzisz, wykorzystując viral'owy potencjał Lookbook'ów, które tworzą, i którymi dzielą się użytkownicy SportyFor. Lookbook'i z produktami sugerowanymi przez Ciebie, np. w eksprerckim artykule, mogą być później komentowane, opiniowane i udostępniane na serwisach społecznościowych.

ODNOTOWUJESZ WZROST
SPRZEDAŻY TWOICH USŁUG

Zyskaj cenny, dodatkowy ruch do Twojej strony www od ściśle stargetowanej grupy odbiorców i zwiększ tym samym ilość potencjalnych lead'ów.

Eksponuj ofertę usług sportowych, jakie świadczysz w SportyFor i zyskaj dodatkową przestrzeń promocyjno-handlową na realizowanie Twojego biznesu. Otwórz nowym, potencjalnym klientom, kolejny kanał dotarcia do Twoich usług.

Wykorzystaj potencjał linku kierującego bezpośrednio do Twojej strony www, znajdującego się na Twojej wizytówce w katalogu specjalistów SportyFor. Ruch i sprzedaż na Twojej stronie www czy blogu zanotuje zauważalne wzrosty.

Masz pomysły na niestandardowe formy promocji z wykorzystaniem narzędzi dostępnych
w serwisie SportyFor? Napisz do nas - jesteśmy otwarci na propozycje.

Jak to działa?

Jeśli:
  • Usługi jakie świadczysz mieszczą się w szeroko rozumianej branży sportowo-turystyczno-outdoorowo-life style'owej
  • Działasz legalnie i dbasz o bezpieczeństwo Twoich klientów, udostępniasz dane kontaktowe oraz regulamin na swojej stronie lub blogu
Wystarczy, że:
  • Zarejestrujesz darmowe konto w serwisie SportyFor.pl i prześlesz nam (e-mailowo, telefonicznie, przez formularz kontaktowy) informację że jesteś specjalistą
  • My ustawimy Twój status jako Specjalistę i uzupełnisz wszystkie niezbędne informacje na Twojej wizytówce