Konto użytkownika

Dane teleadresowe

Adres

Imię i nazwisko/nazwa:
Taternik Sklep Górski
Ulica:
ul. Gołębia 5
Kod pocztowy, miejscowość:
61-834, Poznań
Województwo, kraj:
wielkopolskie, Polska

Telefon

Telefon stacjonarny:
61 85... [ Pokaż ]

E-mail,Strona WWW

E-mail:
kontakt@ta... [ Pokaż ]

Social media

Facebook:
Instagram:

Opis profilu

Sklep Górski Taternik w którym znajdziesz sprzęt outdoorowy i wspinaczkowy.

Klienci zaopatrują się u nas już od 10 lat. Wszystko zaczęło się od małego sklepu, który z biegiem czasu rozrastał się o kolejne poziomy by wreszcie zaistnieć również w Internecie.

Nie jesteśmy jednym z wielu punktów większej sieci, działamy na swoich zasadach, trzymając się bliskiego nam stylu pracy. Mamy przekonanie, że właśnie to stanowi źródło naszego rozwoju…

Nasza marka
Lubimy wysoką jakość, świetne wykonanie i najlepsze materiały. W naszej ofercie przeważają renomowane marki, jednak mamy też szczególnie udane modele, które świetnie sprawdzą się, mimo braku prestiżowego logo.

Chcemy aby dokonany przez Ciebie wybór produktów był jak najbardziej świadomy - chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami na temat technologii i sprzętu. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, na pewno nie pozostawimy Twojego pytania bez odpowiedzi. Bardziej usystematyzowaną wiedzę znajdziesz na naszym blogu.

By zapewnić sprawne i przyjemne zakupy
Stawiamy przede wszystkim na dobry kontakt, oferowanie produktów, które możemy natychmiast wysłać i wsparcie od momentu złożenia zamówienia do odebrania zakupów.