Wraz ze wzrostem zagrożenia pandemicznego, pola namiotowe szybko się zaadoptowały. Wprowadziły zasady higieny, trzymania dystansu, maseczek. Odkażają wszelkie kolektywne obiekty. Nocowaliśmy na kempingach w UE i śmiało mogę powiedzieć, że czuliśmy się na nich o niebo bezpieczniej, niż w markecie spożywczym lub aktualnie na polskich plażach. 


Jeśli jeszcze nie masz przekonania, do zastąpienia pokoju hotelowego z ciasnym lobby, na własny namiot z dużą, pustą przestrzenią dookoła, świeże powietrze i nutkę przygody. Przeczytaj poradnik o tym, co zabrać na kemping i pobierz 2 przydatne checklisty, dzięki którym sprawnie spakujesz was i dzieci, na kemping.

 

Poradnik "Co zabrać pod namiot? [Dla campujących singli, par i rodzin]"
 

Spanie pod namiotem, jest dla każdego. Dla singla, kontemplującego samotnie góry. Dla pary z psem, lubiącej podróżować razem. Dla całej, nawet 6-osobowej rodziny. Dla miłośnika natury i mieszczucha. Potrzeba nieco sprzętu, żeby uzbierać kompletny zestaw kempingowy. Ale spanie na kempingach, możesz zacząć, od budżetowego wypożyczenia domku, lub budki kempingowej, bezpośrednio od właściciela pola namiotowego lub od luksusowego glampingu i z czasem skompletować swój sprzęt campingowy i odpowiedzieć sobie na pytanie "Co mam zabrać pod namiot? Dla siebie, na Was, dla całej rodzinki".

Nocowanie pod namiotem, to także druga natura wspinaczy, miłośników górskiego trekkingu i podróżników. Dzięki naszej akcji "Wypad w góry", spróbowaliśmy wędrówek górskich, postawiliśmy pierwsze kroki na ściance wspinaczkowej, znaleźliśmy instruktora wspinaczki i skompletowaliśmy swój pierwszy sprzęt wspinaczkowy. Zaczęły się regularne wyjazdy w skały i poszukiwania najlepszej opcji noclegu. Kempingi są blisko innych wspinaczy, najbliżej natury jak się da. W namiocie, już od samego rana możemy wyczuć prawdziwą temperaturę, powiew wiatru na skórze, muśnięcie słońca. Możemy szybciej niż mieszkający w domach, wyczuć atmosferę i oszacować możliwości i ograniczenia danego dnia, które później wpłyną, na nasze powodzenie w skałach.

Przeczytaj artykuł o tym co zabrać na kemping i pobierz 2 praktyczne checklisty, dzięki który, raz dwa, spakujesz was i dzieci, na kemping. Są to:

  • checklista pakowania na wyjazd pary, samochodem, pod namiot
  • checklista spakowania dzieci, na wyjazd pod namiot
     

1. Pierwszy artykuł "Co zabrać na kemping?", w którym znajdziesz odpowiedź z jakich rodzajów sprzętu, składa się podstawowy komplet pod namiot. Przybliżymy Ci w nim, jakie są rodzaje kempingów w Polsce i w Europie, i ile kosztuje nocleg w takich miejscach. Kiedy już się zorientujesz, na jakich warunkach chcesz kampować i z jaką ilością sprzętu, odpowiemy na pytanie, jak skompletować swój pierwszy zestaw kempingowy. Jaki namiot kupić, na czym spać w namiocie, jaki śpiwór wybrać i bez jakiego wyposażenia sobie nie poradzisz. Kliknij i poznaj podstawy.
 

Co zabrać na kemping? [Jaki namiot, śpiwór i wyposażenie]

Z tego poradnika dowiesz się, co zabrać na kemping, bez jakich gadżetów się nie obejdziesz i jak wygodnie się urządzić pod namiotem. Sprawdź!


2. Następna porcja informacji to gotowa i darmowa "Checklista rzeczy na wyjazd, samochodem, pod namiot", do pobrania. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy ją, na podstawie naszych własnych doświadczeń. Doskonale sprawdzi się, w przypadku budżetowej wycieczki autem pod namiot, dwójki dorosłych osób, bez dzieci.
 

Lista rzeczy na wyjazd, samochodem, pod namiot [Checklista do pobrania]

Jedziecie autem, pod namiot i zastanawiasz się jak najoptymalniej się spakować i nie zapomnieć o niczym istotnym? Pobierz i skorzystaj z naszej gotowe...


3. Kolejna część naszego poradnika dla dla singli, par i rodzin, chcących spróbować kempingowego życia, to druga, gotowa i bezpłatna "Checklista co zabrać na camping z dziećmi?". Listę pakowania dedykujemy rodzicom kilkuletnich dzieci, którzy chcą spakować maluchy na pierwszy camping.
 

Co zabrać na camping z dziećmi? [Checklista do pobrania]

Jadąc pod namiot z całą rodziną, potrzebujesz solidną listę pakowania dzieci. Pobierz taką gotową checklistę do wydrukowania i ułatw sobie to zadanie...


4. I ostatnia część w której kierujemy do katalogu produktów z kategorii wyposażenie na camping, w galerii SportyFor.pl, w kategorii “Turystyka”.

Bagaże podróżne spakowałaś/eś. Masz przygotowane najważniejsze rzeczy swoje i partnera i jeśli podróżujesz z dziećmi, także cały dziecięcy zestaw kempingowy. Macie co i na czym jeść i pić, w czym spać, w co się ubrać, gdzie schronić się przed deszczem, oświetlić stół, kiedy wieczorem będziecie grać w scrabble. Zatem? Szerokiej drogi i wspaniałych przygód!