Jadąc na wakacje pod namiot, samochodem, koniecznie dobrze zaplanuj listę pakowania, dzięki której szybko i sprawnie się spakujesz i niczego ważnego nie zapomnisz.
 

Gotowa "Lista rzeczy na wyjazd" [Samochodem, pod namiot]


Korzystając z gotowej, darmowej "Listy rzeczy na wyjazd", dedkowanej podróżom pod namiot, samochodem, wyeliminujesz ryzyko wielu nieprzyjemnych sytuacji. Będziesz przygotowa/y na większą ilość niespodzianek, która może się nam przytrafić na takich wakacjach. Awaryjność takiej checklisty, zależy od miejsca docelowego wyjazdu na jaki się udajemy, zespołu w jakim jedziemy i za jaki odpowiadamy, a także pory roku i przewidywanej pogody. W dzisiejszym odcinku prezentujemy listę rzeczy, które warto wziąć na camping, dedykowaną dla 2 dorosłych osób, jadących samochodem, pod namiot, w Polsce, w góry lub nad morze, w okresie między wiosną a wczesną jesienią.

 

"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao Tzu


Specjalnie dla Was opracowałam tą listę w oparciu o moją prywatną listę, którą rozbudowuję konsekwentnie od kilku lat, jeżdżąc pod namiot po Polsce.
 

Główne kategorie bagaży


Dla ułatwienia podzieliłam tą listę pakowania, na kilka kluczowych tematycznych bloków. To pozwoli od ogółu do szczegółu ogarnąć temat. Są to kategorie takie jak:
 

  1. Bagaż podręczny - a w nim dokumenty i pieniądze, elektronika oraz różne dodatkowe akcesoria i uprzyjemniacze czasu jak książki czy praktyczne, jak podręczny zestaw do szycia i tp.
  2. Ubrania - gdzie opisałam praktyczny zestaw ubrań i butów, na różną pogodę.
  3. Higiena w podróży - w której zebrałam listę kosmetyków, gadżetów kosmetycznych oraz tych niezbędnych do prania.
  4. Bagaż podróżny - czyli wszelkie plecaki turystyczne i torby podróżne, w które się spakujecie.
  5. Namiot i wyposażenie namiotu, czyli dom - w którym ujęłam to, co niezbędne byśmy na łonie natury, na różnych polach namiotowych mogli się poczuć choć trochę jak we własnym domu. Opisałam w nich to co niezbędne w polowym namiocie, sypialni oraz salonie.
  6. Kuchnia turystyczna - a w niej cały, niezbędny do gotowania, przechowywania, transportowania - sprzęt oraz idealnie sprawdzające się w podróży jedzenie, dzięki, któremu nie będziemy musieli jeść tylko zupek chinek i innych z proszku.
  7. Wyposażenie kempingu - jak naczynia i sztućce turystyczne, oświetlenie kempingowe czy kartusze gazowe.
     

Pobierz i wydrukuj, gotową "Listę rzeczy na wyjazd" [Samochodem, pod namiot]
 

Pobierz, wydrukuj ją, dopisz swoje rzeczy, po czym odhaczaj kolejne pozycje, w trakcie pakowania tak dużej ilości rzeczy. Ułatw sobie pakowanie i zmniejsz ryzyko, że o czymś ważnym zapomnisz. Warto taką listę pakowania zabrać ze sobą w podróż. Kiedy będziesz Was pakować przed drogą powrotną do domu, również pójdzie Ci łatwiej.

Pobierz plik w wersji word (do edycji) lub pdf

Lista rzeczy na wyjazd, samochodem pod namiot - wersja word
Lista rzeczy na wyjazd, samochodem pod namiot - wersja PDF

Możesz tą listę pobrać, rozbudować o swoje pomysły, chętnie je poznam. Będzie mi miło jak podzielisz się nimi w komentarzach pod tym artykułem, napiszesz do nas, lub skontaktujesz się z nami przez nasz fanpage na Facebook’u, . Następnie wydrukuj listę pakowania i spakuj Was. Powinno pójść dzięki temu szybko i sprawnie. Wystarczy odchaczać kolejne pozycje na liście. Warto taką listę również spakować do walizki czy plecaka i mieć przy sobie. Bo kiedy będziecie się pakować w drodze powrotnej, będzie mniejsze ryzyko, że o czymś zapomnicie lub zgubicie na miejscu.
 

Co zabrać na kemping? [Jaki namiot, śpiwór i wyposażenie]

Z tego poradnika dowiesz się, co zabrać na kemping, bez jakich gadżetów się nie obejdziesz i jak wygodnie się urządzić pod namiotem. Sprawdź!

Co zabrać na camping z dziećmi? [Checklista do pobrania]

Jadąc pod namiot z całą rodziną, potrzebujesz solidną listę pakowania dzieci. Pobierz taką gotową checklistę do wydrukowania i ułatw sobie to zadanie...


Szerokiej drogi, pięknych miejsc i przeżyć ;)