Jadąc na wakacje pod namiot, koniecznie trzeba dobrze zaplanować listę rzeczy, które zabierzemy ze sobą. Zwłaszcza, jeśli jedziemy z małymi dziećmi! Korzystając z własnych doświadczeń, przygotowałam dla Was listę, która ułatwi Wam spakowanie dzieci. 


Checklista na camping z dziećmi


Poniższy spis przeznaczony jest dla rodzin podróżujących samochodem, z dziećmi do około 3 lat. Na jego podstawie możecie stworzyć swoją, dostosowaną do własnych potrzeb idealną listę.
 

Co wziąć na camping?

Z powyższego artykułu dowiesz się co zabrać na kemping pod namiot, a także o jakie gadżety warto zadbać przed wyjazdem pod namiot. Sprawdź!


Co dokładnie zawiera checklista


Prezentowana checklista zawiera niemal wszystko, co jest potrzebne dla dzieciaków. A jej uzupełnieniem jest nasza lista rzeczy na wyjazd, samochodem (link)


Kategorie rzeczy do spakowania


Podzieliłam tą listę na kilka tematycznych bloków, dla ułatwienia korzystania z niej. Są to kategorie takie jak:

1. Podręczne - a w nich dokumenty dziecka.
2. Do ubrania - gdzie opisałam praktyczny zestaw ubrań i butów na każdą pogodę. 
3. Łazienka - w której zebrałam listę  dziecięcych kosmetyków i gadżetów kosmetycznych.
4. Plecaki i torby.
5. Apteczka - z lekami  przeznaczonymi do użytku dziecka. 
6. Dom - w którym ujęłam to, czego potrzebują dzieci w namiocie.
7. Kuchnia polowa - a w niej dziecięce naczynia oraz najpopularniejsze jedzenie dla dzieci.
8. Do samochodu - wszystko, co może przydać się w podróży.


Lista do pobrania jest tutaj:
 

Lista rzeczy na wyjazd z małymi dziećmi, samochodem pod namiot - wersja word
Lista rzeczy na wyjazd z małymi dziećmi, samochodem pod namiot - wersja PDF

Listę tą wystarczy pobrać, dopisać swoje rzeczy, wydrukować. Po czym wygodnie spakować dzieci i rodziców, odchaczając kolejne podpunkty. Jeśli będziecie dodawać do niej przedmioty niezbędne według Was, bardzo chętnie je poznam i rozbuduję o nie, tą listę, dla innych. Zatem pobierajcie, pakujcie się i w podróż i przy okazji napiszcie w komentarzach pod artykułem lub na Facebook’u to czego na tej liście brakuje. Warto taką listę również spakować do walizki czy plecaka i mieć przy sobie. Bo kiedy będziecie się pakować w drodze powrotnej, będzie mniejsze ryzyko, że o czymś zapomnicie lub zgubicie na miejscu. Szerokiej drogi, pięknych miejsc dla Was! ;)
 

Lista rzeczy na wyjazd - samochodem, pod namiot

Jedziecie autem, pod namiot i zastanawiasz się jak najoptymalniej się spakować i nie zapomnieć o niczym istotnym? Pobierz i skorzystaj z naszej gotowe...