Szukasz gotowej recepty na harmonię pomiędzy wspaniałą figurą a wewnętrzną siłą? Przeczytaj wywiad z duetem sióstr  Do More i sprawdź jak one to robią. 


Ich autorskie połączenie treningu sportowego, programu żywieniowego z coachingiem mentalnym i pełnym dopasowaniem pod potrzeby Podopiecznego, daje bardzo dobre efekty.


Kim jesteście i dlaczego wybrałyście tę drogę?

 

Magda: Przede wszystkim jesteśmy siostrami, ale nie zawsze byłyśmy zgranym team-em. Sport połączył nas parę lat temu i choć nasze drogi się rozeszły na pewien czas, podczas którego mieszkałam w Holandii, gdzie zostałam trenerem certyfikowanym i zdobywałam swoje pierwsze w tym kierunku doświadczenie zawodowe, to postanowiłyśmy zgodnie z naszą wspólną pasją rozpocząć razem naszą przygodę już w Polsce.

Marta: To jest właśnie to poczucie misji, które poczułyśmy w tym samym czasie. Chęć pomocy innym, zobaczenia ich uśmiechu, kiedy dostrzegają pierwsze efekty swojej pracy, a także motywacja do zbudowania w Podopiecznym takiej pewności siebie by czuł się dobrze ze sobą, nie tylko dzięki wymarzonej sylwetce, ale i równowadze mentalno-emocjonalnej.


A co wyróżnia Was na tle innych Trenerów?

 

Magda: Połączenie treningu sportowego z coachingiem mentalnym jest innowacją na rynku sportowym. Wpływ emocji i wiara we własne możliwości jest podstawą do osiągnięcia każdego celu i spełnienia każdego marzenia. Otwieramy w naszych Podopiecznych, świadomość własnej siły, dzięki której zmieniają swoje spojrzenie na siebie i poza zmianą fizyczną przechodzą również metamorfozę mentalną.

Marta: Dodatkowo programy treningowe i żywieniowe, które przygotowujemy dla naszych Podopiecznych są całkowicie spersonalizowane. Każdy z nas jest wyjątkowy, lubi różne smaki, inne wyzwania, ma inny charakter i dlatego by w pełni wykorzystać potencjał danej osoby plany, które tworzymy, są unikatowe i dostosowane indywidualnie.

 


Jakie usługi proponujecie?
 

Marta: Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej, ale podstawą naszych działań jest trening mentalno-sportowy, który łączy w sobie sesję treningową w siłowni z coachingiem mentalnym, dzięki któremu poza metamorfozą fizyczną Podopieczny staje się świadomy swojego ogromnego potencjału, który może wykorzystywać również w życiu prywatnym lub zawodowym. W trakcie sesji treningowych dbamy zarówno o komfort psychiczny Podopiecznego, jak i technikę wykonywanych ćwiczeń — dołączamy do treningów mobilizację, a także przygotowujemy do samodzielnego uczęszczenia na treningi w siłowni. Dbamy o to, by każdy członek naszego zespołu wypracował prawidłowe wzorce ruchowe, nie tylko w trakcie treningu, ale i poza nim.
 

Dieta wegetariańska, czyli świadomy wybór sportowca - mit czy hit?

Czy stosowanie diety wegetariańskiej grozi niedoborem witamin, czy minerałów? Jak reaguje nasze ciało, kiedy jemy białko zwierzęce a kiedy roślinne? J...


Magda: Dla osób spoza Poznania proponujemy taką samą opiekę w formie ONLINE. Układamy spersonalizowany program żywieniowy i treningowy dla Podopiecznego, który dołącza do team-u DO MORE i otrzymuje poza standardowym pakietem nasze pełne wsparcie — online 24/7. Monitorujemy postępy i technikę wykonywanych ćwiczeń. Technologia jest w tym bardzo pomocna, bo możemy korzystać ze wszystkich social media, tj. facebook czy instagram, ale również korzystamy ze skype i zoom-a. Dopasowujemy się do możliwości naszych Podopiecznych.

Marta: Program żywieniowy dopasowujemy nawet do gustów smakowych naszych Podopiecznych, żeby mogli ze smakiem przygotowywać potrawy. Koszt posiłków jest zoptymalizowany dzięki użyciu składników w odpowiednich gramaturach i właściwym ułożeniu kolejności posiłków. Poza tym dbamy o łatwość i szybkość przygotowania potraw, chyba że jak ja jesteś fanem kuchennych rewolucji ;)

Magda: Program treningowy również jest uzupełnieniem programu żywieniowego i skonstruowany jest w taki sposób, by jego efekty były widoczne jak najszybciej przy jednoczesnym prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Bierzemy pod uwagę możliwości fizyczne i czasowe naszego Podopiecznego, tak by mógł trenować w szczytowej dla siebie formie w ciągu dnia, ale przede wszystkim by cieszył się na każdy kolejny trening.


Jakich efektów może spodziewać się osoba decydująca na współpracę z Wami?


Magda: Pierwsze fizyczne efekty widoczne są już po 8 treningach! Nasi Podopieczni dołączają do team-u DO MORE, gdzie razem “walczymy” o metamorfozę życia! Najważniejsze jednak by ta przysłowiowa walka była jednocześnie wytchnieniem od trudności dnia codziennego, a każdy trening był wyczekiwanym odpoczynkiem umysłu i emocji przy jednoczesnym wysiłku fizycznym.

Marta: Każdy Podopieczny może liczyć na nasze wsparcie mentalne! Przy treningach stacjonarnych widujemy się systematycznie i motywujemy w każdej chwili zwątpienia, a także cieszymy się wspólnie z osiągnięć! Współpraca online jest również traktowana przez nas w taki sposób — nie widujemy się czasami w realu, ale przy obecnej technologii nie ma trudności, by utrzymać bieżący kontakt w celu weryfikacji postępów czy sprawdzenia poprawności wykonywanych ćwiczeń, ale przede wszystkim w celu motywowania i wspierania naszego członka zespołu, bo Nim staje się każdy z naszych Podopiecznych, niezależnie od wybranej formy współpracy.


Jak się z Wami skontaktować?
 

Wizytówka specjalisty: https://sportyfor.pl/specjalisci/v/martadomore
Facebook: domoretreningi
Instagram: do_more_treningi
Strona www: https://domorechodziowiecej.com/
E-mail: domoretreningi.info@gmail.com